עיצוב מקלחונים
 

מקלחונים בעיצוב לבן קלאסי

על מנת לבחור מקלחונים בעיצוב לבן קלאסי – חשוב להכיר את סוגי החומרים המרכיבים את התשתית של המקלחון, שהם כאמור השיש וחומרי הציפוי. כדאי לדעת ולהכיר – שאם יש לכם מקלחון מיושן ייתכן כי ניתן יהיה לחדשו באמצעות תוספת חומרי ציפוי מבלי שתצטרכו לקנות חדש. כך או כך, מקלחונים בעיצוב לבן קלאסי נבחרים על סמך הפרמטרים הבאים.
 
תשתית המקלחון
 
התשתית מורכבת משיש, אך כאמור ישנם סוגים רבים של אריחי קרמיקה אשר ניתן להרכיב מהם את המקלחון. בחנות המקלחונים תוכלו לצפות בגיוון, ולמיינו על פי חומרי ייצור, שם יימסר מידע על חומרים עמידים אל מול חומרים מעט יותר רגישים למכות, אל בשורה התחתונה – מדובר בחומרי שיש שכולם בעלי התאמה מרבית לספיגת מים וספיגת לחץ משקל כבד, ולכן היינו ממליצים למקד את עיקר השיקול – בפאן העיצובי, שכן בפאן השרידות/עמידות ההבדלים בין החומרים זניחים מאד.
 
ציפוי המקלחון
 
ציפוי מקלחונים בעיצוב לבן קלאסי יכול להיות עשוי מאקריל או מאמייל. מומלץ לקרוא, להכיר ולהבין היטב מה היתרונות והחסרונות של כל חומר, מה תהיה עלות החידוש שלו אם וכאשר תצטרכו לחדש את המקלחת בעוד מספר שנים קדימה, וכד'. על כן, בחירת חומר הציפוי תלויה הן בתכונות החומר והן בעלויותיו. מבחינה עיצובית, אקריל מכיל יותר אפקט מראה, כלומר – יש בו יותר ברק, ואילו אמייל מעצב את המקלחון עיצוב מט המדגיש את הלבן כצבע עצמאי ומעושן על חשבון הברק.
 
שונות
 
כמו בכל התקן רחצה, גם מקלחונית בעיצוב לבן קלאסי זקוקים לדלתות פתיחה או הזזה, מדפים לאחסון כלי רחצה לשימוש בטווח הקצר, וכמובן - ארון בסגנון מודרני לאמבטיה. בחירת ההתקנים הללו צריכה להיעשות על פי מראה המקלחון הפנימי אשר נבחר, בשילוב עם האופי הדקורטיבי של חדר הרחצה שלכם. ההמלצה שלנו היא לבחור את החלק הפנימי של הדלת כמתאים לחלקים הפנימיים במקלחת, ואת החלק החיצוני של הדלת, כולל ידיות פרזול ומעטפת – כמותאם לצבעים ולצורות שבוקעים מהמיקומים החיצוניים הבולטים באותו חדר. כך, תזכו לנוסחה מעוצבת של מקלחון חדש, ותיהנו מהתקן רחצה דקורטיבי במיוחד.
 
לרכישת מקלחונים בעיצוב לבן קלאסי - פנו אלינו לייעוץ, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!
צור קשר